בואו נעשה את זה יחד. נבין יחד. נפצח יחד. נצליח יחד. נרגש ונתרגש יחד. האמת? אני לא יודע אחרת

אמפתי | מקצועי | שקוף | אמין | סבלני | רגיש

זה מתחיל באנשים.
בני ובנות-אדם.

תגידו לי רגע, מה שלומכם? ושלומכן? ומה שלום הלקוחות שלנו? דבר אחד בטוח: עבר הרבה זמן מאז שכולנו, באמת כולנו, הרגשנו כזה חוסר וודאות. מנהלים ומנהלות, עובדים ועובדות וכמובן צרכנים ולקוחות. לחוצים יותר, סבלניים פחות, זקוקים לאמפתיה, שליטה ותחושת בטחון. ועכשיו, בואו נשאל את עצמנו רגע: האם אנחנו נותנים היום ללקוחות שלנו את המענה עבור כל אלה? האם אנחנו יודעים ויודעות מה לעשות, מה לא לעשות – ואיך?

האם אנחנו יודעים ויודעות כיצד להעביר אותם לקהל לקהל שלנו, הלקוחות שלנו –  בערוצי הדיגיטל והסושיאל השונים? בנכס הלינקדאין שלנו? באתר האינטרנט שלנו? האם אנחנו יודעים ויודעות כיצד לייצר קשב למותג שלנו בתוך ים של מידע ותוכן? האם אנחנו יודעים מה להגיד, איך להגיד, איך לדבר (ולדברר) את הארגון שלנו במדיות השונות? איך לשקף את הערכים שלו ואת הא.נשים שבו? האם כבר הבנו, אבל באמת הבנו, שאלו הדברים החשובים ביותר שהלקוחות שלנו – בני ובנות אדם – רוצים ורוצות לקבל מאיתנו בתקופה הנוכחית שבה רגש, פסיכולוגיה וחווית לקוח עושות את ההבדל בין הצלחה לכישלון?

זה ממשיך עם רגשות, ערכים וחוויות.

ריגוש, חוויות, ערכים, יצירת הזדהות ו-"דיבור" אותנטי בגובה העיניים – אלו הם רק חלק מהמפתחות בעולם (דיגיטלי) "מופרע". אבל, כיצד נייצר ונדייק את החותמת הרגשית של הארגון שלנו שמשקפת את כל אלה, באמצעות חווית משתמש ותוכן? כיצד נדע האם משפך השיווק והתוכן שלנו בדיגיטל עובד? האם שאלנו וגילינו היכן הקהל שלנו נמצא בדיגיטל? מה מטריד אותו? מה מקשה עליו? האם ידוע לנו איזה סוג של תוכן עלינו לייצר עבורו – ולאיזו פלטפורמה? כיצד התוכן הזה צריך "להיראות" מילולית ועיצובית? באיזה טון "נדבר" עם הלקוחות שלנו? איך נגרום להם.ן לזכור אותנו? איך נייצר יתרון ובולטות מול המתחרים?

כל אלה, הן רק חלק מהשאלות שאני מוצא (ומייצר) להן תשובות יחד(!) עם הלקוחות שלי. שימו לב, אני שם דגש על "יחד"(!) כי אני באמת "עף" על הלקוחות שלי, ה-"מרכז" האמיתי. גברים ונשים בארגונים וחברות, מוכשרים ומוכשרות, עם יכולות מטורפות וסט כלים מפואר – שאי אפשר שלא להצליח איתו, פשוט צריך לדעת איך. בני ובנות אדם, שקל *לרצות* לנצח איתם.ן. איתי, העבודה לא מסתכמת בגיבוש אסטרטגיה, שרטוט מסע לקוח, עיצוב וכתיבת חווית משתמש ותוכן. איתי, תקבלו שותף. שותף שהוא יד ימינן של מנהלות שיווק ודיגיטל מעולות ועמוסות ושל מנהלי פיתוח עסקי חדשניים ומהירים שרוצים למקסם ולהתאים את התוכן והקריאייטיב. שותף שמקשיב, מסייע ומניע מנכ"לים.ות למהלכים אסטרטגיים ושוברי שיוויון של תוכן וחווית לקוח בדיגיטל.

וזה מתחבר. עם המטרות העסקיות. המשפך. הלקוחות. התוכן. וגם איתי.

אני עושה את זה עם לב ואני עושה את זה עם ידע. זאת הדרך שלי ובזכותה אני כאן, מי שאני. לצד הלב, המחוייבות והתשוקה למקצוע, אני משתמש במגוון כלים שצברתי בדרך. עם תואר ראשון בפסיכולוגיה (שסיימתי בהצטיינות אך חשבתי שכבר לא ישרת אותי לעולם), ניהול שיווק ומכירות במגוון תפקידים ואלפי שעות אנשים ולקוחות, שנים על גבי שנים של כתיבה למגירה ונפש שאוהבת להתרגש (תודו שלא ציפיתם לכנות הזאת…) – אני איש מקצוע ואדם עם DNA שמבין לקוחות, כאבים, מכירות, יעדים, רגשות ואנשים. מבין ופועל. 

על הדרך, אספתי גם כמה הסמכות דיי שוות: אסטרטגיה, איפיון ועיצוב חווית משתמש (טל פלורנטין, UXV), "חווית לקוח בעידן הכלכלה החדשה" (קרן שקד, AKT) וגם Content & Inbound Marketing (אקדמיית Hubspot). ועכשיו, עם כל זה, אני פה. פה כדי להקשיב, לחקור, לתכנן, לעזור וליצור. לפגוש נכון משתמשים, לדבר נכון עם לקוחות, לרגש א.נשים ולעצב החלטות. פה כדי להיות בעדכם.ן, עם הערכים שלי שרואים אתכם לצד הבנה של הפוליטיקה הארגונית, הקשיים, השאיפות והלחצים. אני פה עם שיגעון להצליח. לעמוד במטרות. להסתכל ליעדים העיניים ולאנשים בלב. שגעון להצליח, יחד אתכם ואתכן.

אתם/ן עדין כאן? כנראה שמשהו "הרגיש" לכם/ן. בואו נדבר על זה!

אבל שניה אחת קודם, בואו נוודא שאנחנו חולקים כמה ערכים משותפים. למשל - אנחנו קודם כל בני ובנות אדם.
זהו החיבור הבסיסי, הראשוני, המהותי. ואז? אמינות, שקיפות, אמפתיה, מקצועיות.
זה מתאים לכם.ן? אם כן, אני ממש כאן :))